Podpořte nás na Patreonu!
PayPal není platba kartou! Prosíme Vás nepleťte si to při objednávce. Děkujeme

Osobní mandala

Osobní mandala je individuální zářič přímo pro člověka nebo případně i pro firmu. Vyzařovaná energie působí do prostoru a je navázaná na duchovní vývoj onoho jedince. Podporuje jeho vlohy, dary, talenty a zvědomuje témata, na kterých je třeba zapracovat, aby se mohl posunout daný člověk ke své Zdrojové podstatě. 

  • harmonizuje daného člověka
  • zklidňuje
  • ukotvuje
  • rozvíjí dary a talenty
  • zvědomuje témata k posunu

Celesta také zasílá výklad energie mandaly na email. Můžete si objednat jednoduché mandaly s decentní energií na malém formátu, nebo také rozmanitější a silnější na formátu velkém. Na náhledu je mandala 80x80cm.

 

 

Jedná se o digitální potisk na plátno. Na email vám pošlu také elektronická data, můžete si mandalu nastavit i jako plochu na počítači, či telefonu.

Varianta
Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Zvolte variantu
Kód: OS20 OS30 OS40 OS50 Zvolte variantu
3 000 Kč 5 000 Kč 6 500 Kč 8 000 Kč od 3 000 Kč
BBF8858B D37D 43E8 A3C0 7DA8A74BD15A
Tip

Rád Vám nakreslím osobní mandalu přímo pro Vás. Přes spolupráci mého Vyššího já a Vašich průvodců zachytím informace a vyjádřím je v grafické podobě. V galerii jsou ukázky pro představu, ale každá mandala je zcela osobní a jedinečná, jako jsou lidské bytosti, respektive Duše. Mandala může být v různém formátu, záleží na Vás. Během kresby dochází také k energetické harmonizaci.

 

Jedná se o digitální potisk na plátno. Čekací doba je měsíc, více pokud chcete větší formát, nebo tvořím již objednané mandaly.

Zpět do obchodu