PayPal není platba kartou! Prosíme Vás nepleťte si to při objednávce. Děkujeme

Mandala a její význam

Obrázek článku

Mandala je energetický zářič, respektive vyzařovač. Je v ní uložen záznam a skrze napojení se tento záznam může dostat ke svému příjemci. Mandala sama o sobě září do prostoru. Avšak pro  záznam je třeba napojení se svým nitrem, záměrem či Duší. Proto může taková mandala i dávat lidem energii, způsobovat vyladění jejich struktur a harmonizovat je. Mandala může být i Bránou, Portálem. Může být vstupem do jiné dimenze, je-li takto vytvořena a navázána na zdrojový kód. Mandaly jsou velcí pomocníci na cestě duchovního rozvoje lidí, slouží také k regeneraci živých bytostí a harmonizaci prostoru.

Skrze mandalu můžete relaxovat a dostávat se do klidného stavu mysli. K tomu slouží tzv. relaxační mandaly. Vyzařují velmi láskyplné a poklidné energie a vylaďují daného člověka zpět do rovnováhy. Mandala může být i aktivační/aktivizující, kdy naopak dodává velké množství energie, která danému člověku třeba chybí.

Mandala jako vstupní brána do jiné dimenze. Pečlivě vypracovanou mandalou většinou vázanou přímo na struktury daného jedince lze vejít přes Portál do jiných dimenzí. Vědomí se tak dostane do realit, které má rádo, jsou s ním v souladu, navštěvuje je běžně, když fyzické tělo spí. Taková mandala pak slouží zejména pro duchovní růst a vývoj daného jedince.

Energetický zářič je shluk energií navázaných v daném obrázku/v grafickém vyjádření. Citliví jedinci tak cítí energii přímo z obrázku přes přiloženou ruku či přes srdeční čakru.

Nechť jsou vám naše mandaly ku prospěchu. Rádi Vám zprostředkujeme vyobrazené mandaly k vytisknutí či přímo nakreslíme na míru.

Zpět do obchodu