Zdravíme Vás, náš web je vytvářen a tak se Vám za případné nedostatky omlouváme.

Mandaly

mandala 01Mandala, nebo také kruhový obrazec v základu slouží k vyobrazení skrytých tajemství univerza. Objevují se napříč všemi kulturami po celém světe. Slouží také k meditaci a jako harmonizující symbol, či obraz.
 
Naše mandaly jsou vytvořeny pomocí automatické kresby. Může to být znázornění energie, či skrytých tajemství, které jsou obsaženy v daném jedinci. Při práci na osobních mandalách se propojuji s duší jedince a nechám pak zachycenou energii, či moudrost zakreslit do tohoto obrazce.
 
Nabízíme různé druhy energetických obrazců, či mandal. Můžete si vybrat z obrazců určených k posouvání vědomí, harmonizování prostoru, či jako nástroj k meditaci. Doporučuji ale nechat si vyhotovit vaši osobní mandalu, která bude ladit s vaší energií. Říká se, že mandala by měla být pro jedince jedinečná.
 
 
363FABDD 71D5 44A9 BBAE 3ED535DD0DC5
od 2 500 Kč

Tato mandala má téma: Krystalicky čiré vědomí, pravá podstata bytí Mandala vystupuje ze svého středu, aby tak upozornila na změnu myšlení, změnu paradigma na planetě Zemi. Její...

Kód: 113/30X
mandala plátno
Mandala Probuzení
Na objednání
od 2 500 Kč

Rozsviť světlo v srdci svém, poznej Pravdu v něm obsaženou. Pak zanecháš již zmaru a toulání se prázdnotou. Pak pochopíš, proč jsi sem přišla Duše (nyní v člověčím hávu). Pak...

Kód: 176/30X
mandala k vytisknutí 06
od 3 000 Kč

Mandala působí jako zářič v prostoru. Vyzařuje energie Stvořitele (Zdroje). Je velmi silná a povzbuzuje připravené k vývoji.

Kód: 57/40X
mandala ukotveni
Tip
od 3 000 Kč

Mandala vede daného jedince k většímu propojení se Zemí a pomáhá v napojení na minerální říši.

Kód: 326/40X
mandala k vytisknutí 07
od 3 000 Kč

Mandala pomáhá člověku posunout se v jeho duchovním vývoji. Její transformační energie vede daného jedince a aktivuje jeho potenciál.

Kód: 60/40X
78F70D61 CFC3 435B AF00 BBFF528C40D1
od 3 000 Kč

"Jsem jedno království a ve mně je vše obsaženo. Ve svém nitru mám osm vajec dračích. Mými bratry jsou další národy. Každý má svého draka. Prosvítím touhu vaší a stanu se Vámi....

Kód: 149/40X
6 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení