PayPal není platba kartou! Prosíme Vás nepleťte si to při objednávce. Děkujeme

Oltář magické moudrosti

 

Poznávej moudrost Universa, tajemnou sílu, jež řídí náš vesmír a vše v něm. V každém z nás dřímá kousek této moudrosti, a je naší povinností ten kousek vytěžit a prozkoumat.

Zkoumej jeho zákonitosti, nejen ty, které nám nabízí věda, ale také ty, které se skrývají v hloubi naší duše. S každým dnem, s každým okamžikem, kdy se zaměříme na svět kolem nás, můžeme odhalit nové tajemství, která nás přivádějí blíže k tomu stát se skutečně vidoucím a vědoucím člověkem.

Rozšiřuj svou moudrost za hranice vlastního poznání. Nepřestávej se učit, nepřestávej být zvědavý. Vždyť jakmile přestaneme hledat, přestaneme růst. Svět je plný nekonečných možností a tajemství čekajících na své odhalení. Ať už je to v knihách, v přírodě nebo v hloubi našich myslí, moudrost je všude kolem nás.

Nalezni již dávno ztracený smysl bytí. V tomto rychlém světě se často ztrácíme v každodenním shonu a zapomínáme na to, co je skutečně důležité. Ale když se zastavíme, zhluboka se nadechneme a znovu spojíme s moudrostí vesmíru, najdeme klid, harmonii a hlubší smysl všeho, co děláme.

-

Mandala - Digitální tisk na plátno.

Varianta
Na objednání Na objednání Na objednání Zvolte variantu
Kód: 419/30X 419/40X 419/50X Zvolte variantu
3 000 Kč 3 500 Kč 4 000 Kč od 3 000 Kč
Kategorie: Mandaly

Mandala - Digitální tisk na plátno na Blind rámu.

Zpět do obchodu