Podpořte nás na Patreonu!
PayPal není platba kartou! Prosíme Vás nepleťte si to při objednávce. Děkujeme

Harmonizace zahrad a prostorů

Harmonizuji přes mé vyšší já zahrady, pozemky, obytné prostory či firmy. Pracuji na dálku (stačí mi pár fotek či krátké video pro načtení), případně jezdím za klienty osobně v Ústeckém kraji. 

Zde video o mé osobě a mé práci:

https://www.youtube.com/watch?v=ox7OdmocTpo&t=509s

 

Varianta
Na objednání Na objednání Zvolte variantu
Kód: 92/OSO 92/NA Zvolte variantu
3 500 Kč 2 500 Kč od 2 500 Kč
Kategorie: Celesta

Psaný vhled k Vašemu prostoru, zahradě (práce na dálku)

Písemný záznam mého tvoření a nacítění Vašeho prostoru (domu, bytu, zahrady či firmy). Dostanete informace, jaké jsou v současnosti energie v prostoru, vzkazy od elementárních bytostí a přání a vzkazy od rostlinné říše. Co můžete změnit, aby byla harmonie a láska v prostoru, aby byl Váš fyzický a psychický stav v rovnováze. Doporučení jaké předměty je třeba opustit či přemístit apod. Sdělení jaké pokojové rostliny  /jde-li o byt/ či venkovní druhy by k Vám chtěly. Doporučení ohledně krystalů, jaké byste mohli mít.. Krystaly a éterické katedrály ukotvuji i v nehmotné rovině při energické práci dle rad mého vyššího já.

Potřebuji nějaké fotografie či krátké video daného prostoru a Vaše jméno a příjmení (nutno být majitel či spolumajitel nemovitosti či pozemku, případně mít souhlas od rodiny apod., že mohu energicky vstoupit do prostoru).

Cena: 2 500 až 3000 Kč.

Osobní setkání ve Vašem prostoru

Po domluvě přijedu a zharmonizuji Váš prostor (byt, dům, zahradu či firmu). Práce trvá většinou cca 2 hodiny dle požadavků.  Dostanete informace, jaké jsou v současnosti energie v prostoru, vzkazy od elementárních bytostí a přání a vzkazy od rostlinné říše. Co můžete změnit, aby byla harmonie a láska v prostoru, aby byl Váš fyzický a psychický stav v rovnováze. Sdělení jaké pokojové rostliny  /jde-li o byt/ či venkovní druhy by k Vám chtěly. Doporučení ohledně krystalů, jaké byste mohli mít. Krystaly  a éterické katedrály ukotvuji i v nehmotné rovině při energické práci dle rad mého vyššího já. Dokáži se naladit na Vaši zahradu a říci přesně, co potřebuje či jaké změny můžete udělat v daném prostoru, aby se podpořil Váš záměr. 

Cena: 3000 až 4 000 Kč v Ústeckém kraji či v okolí Roudnice nad Labem (Mělník apod.).

 

 

Zpět do obchodu