Zdravíme Vás, náš web je vytvářen a tak se Vám za případné nedostatky omlouváme.
Neohodnoceno

Harmonizace zahrad a prostorů

Harmonizuji přes mé vyšší já zahrady, pozemky, obytné prostory či firmy. Pracuji na dálku (stačí mi pár fotek či krátké video pro načtení), případně jezdím za klienty osobně v Ústeckém kraji. 

Zde video o mé osobě a mé práci:

https://www.youtube.com/watch?v=ox7OdmocTpo&t=509s

 

Varianta
Na objednání Na objednání Zvolte variantu
Kód: 92/OSO 92/NA Zvolte variantu
3 500 Kč 2 500 Kč od 2 500 Kč
Kategorie: Celesta

Psaný vhled k Vašemu prostoru, zahradě (práce na dálku)

Písemný záznam mého tvoření a nacítění Vašeho prostoru (domu, bytu, zahrady či firmy). Dostanete informace, jaké jsou v současnosti energie v prostoru, vzkazy od elementárních bytostí a přání a vzkazy od rostlinné říše. Co můžete změnit, aby byla harmonie a láska v prostoru, aby byl Váš fyzický a psychický stav v rovnováze. Doporučení jaké předměty je třeba opustit či přemístit apod. Sdělení jaké pokojové rostliny  /jde-li o byt/ či venkovní druhy by k Vám chtěly. Doporučení ohledně krystalů, jaké byste mohli mít.. Krystaly a éterické katedrály ukotvuji i v nehmotné rovině při energické práci dle rad mého vyššího já.

Potřebuji nějaké fotografie či krátké video daného prostoru a Vaše jméno a příjmení (nutno být majitel či spolumajitel nemovitosti či pozemku, případně mít souhlas od rodiny apod., že mohu energicky vstoupit do prostoru).

Cena: 2 500 až 3000 Kč.

Osobní setkání ve Vašem prostoru

Po domluvě přijedu a zharmonizuji Váš prostor (byt, dům, zahradu či firmu). Práce trvá většinou cca 2 hodiny dle požadavků.  Dostanete informace, jaké jsou v současnosti energie v prostoru, vzkazy od elementárních bytostí a přání a vzkazy od rostlinné říše. Co můžete změnit, aby byla harmonie a láska v prostoru, aby byl Váš fyzický a psychický stav v rovnováze. Sdělení jaké pokojové rostliny  /jde-li o byt/ či venkovní druhy by k Vám chtěly. Doporučení ohledně krystalů, jaké byste mohli mít. Krystaly  a éterické katedrály ukotvuji i v nehmotné rovině při energické práci dle rad mého vyššího já. Dokáži se naladit na Vaši zahradu a říci přesně, co potřebuje či jaké změny můžete udělat v daném prostoru, aby se podpořil Váš záměr. 

Cena: 3000 až 4 000 Kč v Ústeckém kraji či v okolí Roudnice nad Labem (Mělník apod.).

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení