Podpořte nás na Patreonu!
PayPal není platba kartou! Prosíme Vás nepleťte si to při objednávce. Děkujeme

An-ab-el: Odpověď na Vaši spirituální otázku

Služba bude spuštěna pro veřejnost od 1.6. opět! Doposud mohou členové Patreonu objednávat a já vás postupně budu vyřizovat dle svých možností. Děkuji. Cel.

Multidimenzionání bytost, Strážce An-ab-el odpovídá konkrétnímu jedinci na otázky, které souvisejí s jeho duchovním vývojem. Jedná se o channeling, kdy se načítají informace ze záznamů v Duši daného jednotlivce.

Služba je pro mne velice energeticky náročná, vypracovávám opravdu jen pro niterní potřebu dané duše. Čekací doba je cca měsíc.

Tato služba je určena pro lidi,  kteří mají potřebu se tázat na svůj duchovní vývoj, posunovat se dále, vzdělávat se ve spirituálních oblastech a pracovat na svém pozemském egu. Příklad jak se lidé ptali: Co mohu udělat proto, aby se můj život změnil k lepšímu? V jakých oblastech mám ještě rezervy a potřebuji se posunout?

Prosím zaslat Vaše foto na email: dotekhvezd@gmail.com a otázku. Po načtení energií, Vám zašlu psaný text ve wordu, který obsahuje i energetický "balíček" pro Váš další duchovní posun (toto jde mimo mě, jsem prostředník).

  • podpora při duchovním růstu
  • pomoc v obtížném emočním rozpoložení
  • naladění se na své bytí skrze odpovědi
Skladem
Kód: 51
2 500 Kč
Kategorie: Služby
Zpět do obchodu