Podpořte nás na Patreonu!
PayPal není platba kartou! Prosíme Vás nepleťte si to při objednávce. Děkujeme

Načtení Hvězdného jména/jména duše

Máme různá duchovní jména. Máme svá různá Já rozeseta po zdejším Universu i mimo něj. Hvězdné jméno nám může pomoci navodit propojení s našim Hvězdným Já mimo Zemi, či rovnou s naším vyšším vědomím, které obsahuje všechny tyto naše části a tvoří jednotný celek. Tato "Hvězdné jména" jsou složena ze slov energetických, jsou to tedy jména vyjádřená v "Univerzálním energetickém jazyce". Takové jméno nese energii, vlastnosti, esenci a kvality daného vědomí. Jméno přijímám skrze svého strážce An-ab-ela, který načte vhodné jméno společně s vaším Vyšším Já pro Váš duchovní růst zde na Zemi.

Hvězdné (duchovní) jméno dostanete v psané formě (Word) spolu s poselstvím (většinou je to pár desítek vět od Průvodců).

 

pozn.Poselství od Anabela (odpovědi lidem na otázky) již neposkytuji z kapacitních důvodů.

 

Skladem
Kód: 72
2 000 Kč
Kategorie: Celesta

Máte-li touhu znát své Hvězdné jméno, Strážce An-ab-el mi pomáhá s načítáním Vašich záznamů. Toto jméno je pak možno užívat jak v civilním životě, tak in pouze v tichu meditace. Každý vnímá tuto esenci jinak a má jiné potřeby. Jméno vyjadřuje Vás, Vaši vibraci a je pomocníkem  pro Vás, pro vaše konání zde, kdy Vám tak bude zvědomněna ona esence a pocítíte podporu a svůj domov, sami sebe.

 

Např. Celesta je mé podporující jméno, které aktivovalo mé poslání na Zemi, ale mé Hvězdné jméno je Kristaaa-el.

  • duchovní podpora na Zemi
  • vyjádření toho, kdo jsem
  • posílení energie 
  • podpora v podnikání, konání
Zpět do obchodu