Zdravíme Vás, náš web je vytvářen a tak se Vám za případné nedostatky omlouváme.
Neohodnoceno

Aktivace světelných kódů na Kounovských řadách

Provádím skupinku po 3 až 5 lidech v multidimenzionálním prostoru zvaném Kounovské řady. Jedná se o posvátné místo, kde jsou kamenné řady z velmi pradávných dob. Doba trvání 3,5 hodiny.

Více o řadách zde: https://www.youtube.com/watch?v=k8iQr-fOeys&t=133s

 

Na objednání
Kód: 89
3 000 Kč
Kategorie: Celesta

V březnu 21 začnu provádět pátým rokem na Kounovských řadách. Kounovské řady mě samy aktivovaly na jedné procházce s rodinou v této lokalitě před šesti lety. Postupně se mi otevíraly další úrovně tohoto mystického prostoru. V prvních letech jsme velice čistili kolektivní úrovně lidstva přes uchazeče a jejich individuální záměry na řadách. V posledním roce jsou řady méně emoční záležitostí. Spíše vystřelují člověka do výšin a ukotvují na Gaie, otevírají lidem jejich dary a plní jejich přání, které si nastavili před vstupem. Skrze dotýkání se určitých kamenů se vytváří informační síť, která pracuje pro daného člověka a aktivuje jeho hvězdný potenciál. Pohybujeme se v časoprostoru, kde se prolínají různé dimenze a tak se tam často dějí velmi zvláštní události a lidé pociťují laskavé energie jemnohmotných bytostí.

Cítíte-li, že je Váš čas pro objednání této služby, napište mi. Poslední slovo má však Strážce An-ab-el, který dokáže nahlédnout do Vašich struktur a zjistit, je-li Váš záměr v souladu se Světlem. Tato služba je poskytována lidským bytostem od března do cca půlky listopadu.