Zdravíme Vás, náš web je vytvářen a tak se Vám za případné nedostatky omlouváme.
Neohodnoceno

Aktivace světelných kódů na Kounovských řadách

Provádím skupinku po 3, max 5 lidech v multidimenzionálním prostoru zvaném Kounovské řady. Jedná se o posvátné místo, kde jsou kamenné řady z velmi pradávných dob. Doba trvání 3,5 hodiny.

Více o řadách vysvětluji zde: https://www.youtube.com/watch?v=k8iQr-fOeys&t=133s

Pokud máte touhu jít na Řady a jste sám(sama), dám si Vás zatím do čekatelů a jistě se nějaká skupinka vytvoří. Většinou mám zkušenost, že se poskládají energie, že si lidé rozumí a jsou v souladu. Pokud jste skupinka, napište mi jména,  kdo půjde v jednom termínu. Děkuji.

Cena je 3000 Kč za osobu.

 

Na objednání
Kód: 89
3 000 Kč
Kategorie: Celesta

V březnu 21 začnu provádět pátým rokem na Kounovských řadách. Kounovské řady mě samy aktivovaly na jedné procházce s rodinou v této lokalitě před šesti lety. Postupně se mi otevíraly další úrovně tohoto mystického prostoru. V prvních letech jsme velice čistili kolektivní úrovně lidstva přes uchazeče a jejich individuální záměry na řadách. V posledním roce jsou řady méně emoční záležitostí. Spíše vystřelují člověka do výšin a ukotvují na Gaie, otevírají lidem jejich dary a plní jejich přání, které si nastavili před vstupem. Skrze dotýkání se určitých kamenů se vytváří informační síť, která pracuje pro daného člověka a aktivuje jeho hvězdný potenciál. Pohybujeme se v časoprostoru, kde se prolínají různé dimenze a tak se tam často dějí velmi zvláštní události a lidé pociťují laskavé energie jemnohmotných bytostí.

Cítíte-li, že je Váš čas pro objednání této služby, napište mi. Poslední slovo má však Strážce An-ab-el, který dokáže nahlédnout do Vašich struktur a zjistit, je-li Váš záměr v souladu se Světlem. Tato služba je poskytována lidským bytostem od března do cca půlky listopadu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení