Podpořte nás na Patreonu!
PayPal není platba kartou! Prosíme Vás nepleťte si to při objednávce. Děkujeme

Aktivace světelných kódů na Kounovských řadách

Provádím skupinku po 2, max 4, lidech v multidimenzionálním prostoru zvaném Kounovské řady. Jedná se o posvátné místo, kde jsou kamenné řady (menhiry) z velmi pradávné doby. Doba trvání 3,5 hodiny.

Více o řadách vysvětluji zde: https://www.youtube.com/watch?v=k8iQr-fOeys&t=133s

Pokud máte touhu jít na řady a jste sám(sama), dám si Vás zatím do čekatelů a jistě se nějaká skupinka vytvoří. Mám zkušenost, že se poskládají energie, tak, že vznikne ta pravá skupinka lidí. 

Cena je 2800 Kč za osobu.

V březnu 24 začínám provádět osmým rokem na řadách. Kounovské řady mě kdysi samy aktivovaly na jedné procházce s rodinou. V čase se mi postupně otevíraly další úrovně tohoto mystického prostoru. V prvních letech jsme v podstatě čistili kolektivní úrovně lidstva přes uchazeče a jejich individuální záměry na řadách. V posledním roce jsou řady méně emoční záležitostí. Lidé už nezvrací, nemají horečky a nechrchlají:). Řady nyní spíše vystřelují člověka do výšin a  zároveň ukotvují na Gaie, otevírají lidem jejich dary a plní jejich přání, které si nastavili před vstupem. Skrze dotýkání se určitých kamenů se vytváří informační síť, která pracuje pro daného člověka a aktivuje jeho hvězdný potenciál. Pohybujeme se v časoprostoru, kde se prolínají různé dimenze, a tak se tam často dějí velmi zvláštní události. Lidé tam pociťují laskavé energie jemnohmotných bytostí, šimrání na hlavě a vysoké energie. Mnoho bytostí poslední dva roky též potkalo svou Hvězdnou rodinu, což pro ně byl tak silný zážitek, že se proměnilo jejich vnímání zdejší dimenze.

Cítíte-li, že je Váš čas pro objednání této služby, napište mi. Poslední slovo má však Strážce An-ab-el, který dokáže nahlédnout do Vašich struktur a zjistit, je-li Váš záměr v souladu s Pravdou (Zdrojem). Tato služba je poskytována lidským bytostem od cca března do cca půlky listopadu.

 

Na objednání
Kód: 89
2 800 Kč
Kategorie: Celesta
Zpět do obchodu