Podpořte nás na Patreonu!
PayPal není platba kartou! Prosíme Vás nepleťte si to při objednávce. Děkujeme

Aktivace světelných kódů na Kounovských řadách či na hoře Říp

Provádím skupinku po 2, max 4, lidech v multidimenzionálním prostoru zvaném Kounovské řady. Jedná se o posvátné místo, kde jsou kamenné řady (menhiry) z velmi pradávné doby. Doba trvání 3,5 hodiny.

Více o řadách vysvětluji zde: https://www.youtube.com/watch?v=k8iQr-fOeys&t=133s

Pokud máte touhu jít na řady a jste sám(sama), dám si Vás zatím do čekatelů a jistě se nějaká skupinka vytvoří. Mám zkušenost, že se poskládají energie, tak, že vznikne ta pravá skupinka lidí. 

Cena je 2800 Kč za osobu. 

 

Nyní provádím devátým rokem na řadách. Kounovské řady mě kdysi samy aktivovaly na jedné procházce s rodinou. V čase se mi postupně otevíraly další úrovně tohoto mystického prostoru. V prvních letech jsme v podstatě čistili kolektivní úrovně lidstva přes uchazeče a jejich individuální záměry na řadách. V posledním roce jsou řady méně emoční záležitostí. Lidé už nezvrací, nemají horečky a nechrchlají:). Řady nyní spíše vystřelují člověka do výšin a  zároveň ukotvují na Gaie, otevírají lidem jejich dary a plní jejich přání, které si nastavili před vstupem. Skrze dotýkání se určitých kamenů se vytváří informační síť, která pracuje pro daného člověka a aktivuje jeho hvězdný potenciál. Pohybujeme se v časoprostoru, kde se prolínají různé dimenze, a tak se tam často dějí velmi zvláštní události. Lidé tam pociťují laskavé energie jemnohmotných bytostí, šimrání na hlavě a vysoké energie. Mnoho bytostí poslední dva roky též potkalo svou Hvězdnou rodinu, což pro ně byl tak silný zážitek, že se proměnilo jejich vnímání zdejší dimenze.

Cítíte-li, že je Váš čas pro objednání této služby, napište mi. Poslední slovo má však Strážce An-ab-el, který dokáže nahlédnout do Vašich struktur a zjistit, je-li Váš záměr v souladu s Pravdou (Zdrojem). Tato služba je poskytována lidským bytostem od cca března do cca půlky listopadu.

 

Aktivace světelných kódů na hoře Říp

Na hoře Říp je zcela jiná energie než na řadách. Ne každý má chuť na řady se vydat a nechat si změnit veškerý svůj život, jak byl nastaven doposud. Hora Říp není tak transformační, je spíše laskavá a konejšivá. Dokáže však vyjevit věci, tak jak jsou v Pravdě. Uvidíte tedy váš život bez růžových brýlí. Vše má své načasování a někteří lidé čekali mnoho let, než mě oslovili a cítili, že je jejich čas. Dobré zvažování tedy. Celesta

chodíme celoročně, s jednotlivcem i skupinou. Cena za osobu 2500, pro dvě osoby 3500.

 

Na objednání
Kód: 89
2 800 Kč
Kategorie: Celesta
Zpět do obchodu