Zdravíme Vás, náš web je vytvářen a tak se Vám za případné nedostatky omlouváme.
Neohodnoceno

webinář - Duchovní růst 28.5. od 20 do 22 h

Rád bych vás pozval na nový webinář, který jsem nazval "Duchovní růst". Bude to webinář obsahující náš náhled na růst jedince jako duchovní bytosti v moderní společnosti a zároveň bude uzemňující zábavnou formou.

Tento webinář vnímám jako dobrou příležitost nás s Celestou poznat, pokud nás ještě neznáte. Zároveň bych jej nazval jako odrazový můstek pro naše další navazující webináře, které se týkají jemnohmotné reality. Prvně poznej sebe a pak to ostatní.

Obsah webináře bude praktický. Nebudeme řešit některé duchovní pojmy, které jsou známé z ezoteriky, či duchovních nauk. Nepovažuji je za podstatné k osobnímu vývoji a vnímám tyto pojmy spíš jako dojmy bytostí ze starých dob. Ezoterická náuka nás svým způsobem programuje očekávat věci určitým způsobem a blokuje nás přijímat nové, vlastní myšlenky. Stará doba mizí a lidé držící se starého mizí s ní :)

Webinář se bude konat přes aplikaci ZOOM 28.5.2022 od 20 do 22 hod, moc prosíme účastníky, aby si aplikaci včas zprovoznili a vyzkoušeli kameru a zvuk.

 

Cena: 1200 Kč

Skladem
Kód: 314
1 200 Kč

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení