Zdravíme Vás, náš web je vytvářen a tak se Vám za případné nedostatky omlouváme.

Rozhovor s Archandělem Michaelem-2021

Rozhovor s Archandělem Michaelem - pro odvážné
 
Zdravím tě,
 
jistě z vyššího pohledu jste duše, které se posouvají ve svém vývoji. Myslím, že by asi bylo vhodné nejprve upřesnit tohle rčení. Tak tedy: jste tvorové, kteří nyní poznávají svou duši. Slovo duše bych přestal používat a nazval to opět „Já jsem“.
Duše, duch, podstata, nebo Já jsem, jak chcete, se nikam ve skutečnosti neposouvá. Nikdo nepocházíte ve skutečnosti z žádné hvězdy, nebo jiné planety či jiného místa. To, co v sobě nosíte, jako tvorové, dalece přesahuje dimenzionální úrovně, a je to pro vás stále stejná záhada jako Zdroj, možná i větší. Stále máte co objevovat, pokud jste ještě nezačali být v „Já jsem“, a znáte pouze vaše sepsané staré texty a svitky, tak jste ještě nevyšli ani z jesliček. Jen málo z vás již otvírá vnitřní knihovnu. Zapomeňte na to, že vám něco vyzradí někdo jiný z jiných úrovní. Dáváme pouze impulsy a indicie, pravdu zdaleka ne. Kdybychom vám poznání o zdroji a vás samotných měli poskytnout z jiných úrovní, tak se nevtělujeme mezi vás a neučíme vás, jak nacházet informace z vašeho vlastního nitra.
Nyní tedy určitě ve vás vyvstává otázka, proč vám přichází jiná jména, či vzpomínky na váš domnělý domov na jiných planetách, či hvězdách. Jsou to jiné vzpomínky/napojení na vás samotné, i zde na zemi jistě vzpomínáte na krásně prožité chvíle. Dokonce na těch jiných místech stále jste, existujete na více úrovních. Je to takový impuls k vystoupení z omezených myšlenek vás jako tvorů a posouvá vás k hledání, či pokládání otázek o vašem skutečném původu. Vaše jiná vtělení z jiných úrovní se na vás také takto napojují. Jste si v těchto vtěleních velice podobní a podporujete se vzájemně.
Skutečný původ téměř všem z vás zůstane tedy v tomto období ještě skryt. Jak jsem říkal, jako tvorové nyní začínáte opět cestu k poznávání svého „Já jsem“.
Teď se vrátím k tématu, energii, která mě přinutila se projevit. Měl jsem takový trochu zvláštní pocit, že bych vám měl připomenout energie, které jste jako tvorové dobře ovládli. Dokážete energie používat v některých případech bravurně. Tuto energii bych nazval, hledám správné vyjádření, už to mám! Heuréka! ???? Nazvu to takzvanou „byznys přetvářkou“. Je legrační jak se vzájemně dokážete využít a zneužít. Nevím, jak bych vám popsal, jakým pocitem na toto nahlížím. Přijde mi to asi úsměvné. Ty přetvářky a slova, která dokážete využívat k okouzlení druhých za účelem vlastního obohacení a zároveň intrikařit. Pokud se setkáte s takovými intrikáři, zkuste jim někdy opětovat něco jiného než úsměv, například v jejich projevovaném hysterickém záchvatu povrchní radosti a falešném divadle láskyplného přijetí. Je to zde velice hluboko zakořeněné a docela toto ignorujete. Je to v rodinách, mezi přáteli, mezi kolegy. Zamyslete se. Jak chcete odkrývat lež a manipulaci, když ji zcela většina z vás úplně ignoruje. No, dnešní doba povrchnosti tomu dává obrovské příležitosti. Asi vás vytaháme za uši ????.
Také jste si všimli, že Celesta občas píše některým lidem, že již dosáhli určitého propojení s jejich podstatou a slouží zdroji. Moc vás na zemi takových není, ač by mělo, protože vy mu jako „Já jsem“ bez těla sloužíte všichni. Je ale sloužit zdroji to správné slovo? O žádnou službu se ve skutečnosti nejedná, je to spolupráce s blízkým přítelem na realizaci jeho záměrů. Každý včetně své podstaty nesete i část zdroje, takovou jiskru. Co když vám řeknu, že nejste jedno, ale že skrze jedno jste zde přišli společně tvořit? Položím vám nyní otázku:
Proč si neustále myslíte, že vás někdo vytvořil, když jste věční? Věčnost je věčnost, nekonečnost. Žádný začátek, ani konec. Tvoříte mnohem více, než si myslíte. Zdroj by bez vás byl stále nic, jako prázdná stránka v nepopsané knize. S vámi se stává krásnou knihou, krásně ilustrovaných příběhu stvořených pomoci vaší tvořivosti.
Nakonec bych částečně pojednal o tom, jak mě nazýváte a vnímáte. Archanděl Michael. Zaprvé bych rád zmínil, že skutečné jméno nemám a hierarchii máte v oblibě vy. Při příležitostech mého pobytu v univerzu se manifestuji energií se zlatavou a blankytně modrou září. Pobývám u zdroje a dohlížím, aby energie zdroje byla v souladu s jeho záměrem. Skrze své manifestované já, v tomto, v základu 12ti dimenzionálním prostoru, tvořím to, co má být stvořeno z vůle zdroje a ničím to, co z jeho vůle zničeno má být. Pokud mě tedy přivoláte, abych vám asistoval, můžete si být jisti, že vám pomohu rozkrýt to, co není v souladu s vámi a se zdrojem. To, co je nepravé, vyjevím, ať už zvenčí, tak z vás samotných.
 
přijal Michael skrze "Michaela"
 
Není k dispozici žádný popis fotky.
 
 
 
Zpět do obchodu