Zdravíme Vás, náš web je vytvářen a tak se Vám za případné nedostatky omlouváme.
Neohodnoceno

Osobní energetický obraz - elektronická podoba

Osobní mandala je individuální zářič přímo pro člověka nebo případně i pro firmu. Vyzařovaná energie působí do prostoru a je navázaná na duchovní vývoj onoho jedince. Podporuje jeho vlohy, dary, talenty a zvědomuje témata, na kterých je třeba zapracovat, aby se mohl posunout daný člověk dle svého Plánu. 

  • harmonizuje daného člověka
  • zklidňuje
  • ukotvuje
  • rozvíjí dary a talenty
  • zvědomuje témata k posunu

Jedná se o volbu, kdy pouze obdržíte mandalu v elektronické podobě. Zasílám odkaz na uložiště uschovna.cz na email v objednávce.

Pokud chcete obraz vytištěnou již na plátně, tak objednávejte zde: https://www.dotekhvezd.cz/osobni-mandala-energeticky-obraz/

Dostupné
Kód: 224
4 000 Kč
Untitled Artwork
Tip

Rád Vám nakreslím osobní mandalu/energetický obraz přímo pro Vás. Přes spolupráci mého Vyššího já a Vašich průvodců zachytím informace a vyjádřím je v grafické podobě. V galerii jsou ukázky pro představu, ale každá mandala je zcela osobní a jedinečná, jako jsou lidské bytosti, respektive Duše. Mandala může být v různém formátu, záleží na Vás.

Jedná se o volbu, kdy pouze obdržíte mandalu v elektronické podobě. Zasílám odkaz na uložiště uschovna.cz na email v objednávce.