Zdravíme Vás, náš web je vytvářen a tak se Vám za případné nedostatky omlouváme.

Obnovení matrice DNA

Cílem tohoto sezení je započít proces zbavování se starých nefunkčních struktur, převzatých z rodu a společnosti, které odvrací pozornost od vás samotných. 

Proč jsem ale tuto službu nazval jako obnovení matrice DNA? Protože DNA je to místo, kde je vše zapsáno. Nebavím se nyní ale o té DNA, kterou znáte ze školy. Zmiňuji se o energetické DNA. Toto pole se odráží do fyzické části DNA a do jísté míry ji také mění. Naše mysl ovlivňuje určité procesy v těle a také v energiích. Toto vše pak ovlivňuje naše buňky. Všechny, protože DNA je nástroj, skrze který mezi sebou buňky komunikují, a je jedno jestli je to buňka na palci, nebo vlas na naši hlavě. Je to dá se říct šablona.

Takže se dá říci, že naše přesvědčení, rozpoložení, co děláme, jak to děláme, ovlivňuje přímo naše tělo. 

Varianta
Skladem
Kód: 119/60
2 000 Kč
Kategorie: Služby

Touto službou aktivuji ve vašem DNA určitý proces přeměny. Je zapotřebí však vaše součinnost. Zajisté je váš záměr většinou nalézt sebe sama v tomto životě, tudíž jistě chápete, že se tento proces bude týkat mnoha oblastí vašeho života. Zejména vztahů s rodinou a přáteli, práce, ale zejména vašich přesvědčení, kterých je nejtěžší se zbavit.

Vaše součinnost by měla vypadat tak, že se stanete flexibilním. Lidstvo čeká mnoho změn a nebude zde prostor pro setrvávání u jedné věci. Mnou započatý proces bude pro vás běžet na nevědomé úrovni. Ale počítejte s tím, že pak to trvá roky. Proto je dobré začít vstupovat do svého nitra. Bude to pro vás jednodušší, jelikož nebudete tolik energeticky zatíženi a budete klidnější. Rozmlouvejte se svým nitrem. Setrvávejte v přítomnosti a nic neplánujte. Pak proces obnovy může trvat jen několik dní. U některých může být i okamžitý.

Když zmiňuji přestaňte plánovat, myslím přestat plánovat způsobem ,jakým dosáhnete svého záměru. Setrvávejte v přítomnosti a vše se poděje tím nejlepším způsobem. Chápu, že ego tomu moc věřit nechce, ale pokud se jednou odevzdáte vnitřnímu vedení, tak v něj získáte důvěru. Každý má jistě zkušenost s tím, že mnohokrát se mu jeho plány zhroutily jako domeček z karet.

 

Jelikož žijeme v době, kdy právníci různých korporátů nemají co dělat, tak zde uvádím upozornění pro vás:

Nenahrazuji odbornou lékařskou nebo komplexní klinickou psychologickou, psychoterapeutickou a psychiatrickou péči! Každý si odpovídá za svůj život a rozhoduje se na základě zdravého rozumu.