Zdravíme Vás, náš web je vytvářen a tak se Vám za případné nedostatky omlouváme.

Napojení na zdrojové světlo, napojení na sebe sama

Napojení na zdrojové světlo, napojení na sebe sama
 
V těchto náročných energiích, které se valí z médií poslední roky, je stále možno být v klidu a ve svém středu dobře ukotveni. Chceme-li setrvávat v energii bezpečí a klidu, tedy být napojeni na zdrojové světlo, napojíme se na svůj střed a zdrojovou energii v něm. Skrze zářivé světlo pak pronikneme do konejšivé energie lásky a bezpečí. Tento stav si uchovejme neustále. Budou třeba okamžiky, kdy z něho vystoupíme. To nevadí. Zase se pak do něho navracejme, protože tak je možno setrvávat ve vysokých frekvencích a vymanit se tak z frekvencí strachu, které jsou na nás denně vysílány. Plánuji též vytvořit meditaci na toto napojení a dát ji k dispozici hledajícím. Můj Strážce An-ab-el pošle návod v brzkých dnech.
Zapojí-li se mnoho Pracovníků světla do sítě vysokých vibrací zdrojové lásky, urychlí se tím proces osvobození Planety. Držme se milovaní, propojme se přes svá srdce a hledejme světlo, tam kde již svítí.
pozn. Cel: prosila jsem Michaela ,aby trošku více dal esence ženského spektra do zdrojové energie ze včera, tak posuďte sami, změněn byl okraj mandaly
Zpět do obchodu