Zdravíme Vás, náš web je vytvářen a tak se Vám za případné nedostatky omlouváme.

Napojení na zdrojové světlo, napojení na sebe sama

Napojení na zdrojové světlo, napojení na sebe sama
 
V těchto náročných energiích, které se valí z médií poslední roky, je stále možno být v klidu a ve svém středu dobře ukotveni. Chceme-li setrvávat v energii bezpečí a klidu, tedy být napojeni na zdrojové světlo, napojíme se na svůj střed a zdrojovou energii v něm. Skrze zářivé světlo pak pronikneme do konejšivé energie lásky a bezpečí. Tento stav si uchovejme neustále. Budou třeba okamžiky, kdy z něho vystoupíme. To nevadí. Zase se pak do něho navracejme, protože tak je možno setrvávat ve vysokých frekvencích a vymanit se tak z frekvencí strachu, které jsou na nás denně vysílány. Plánuji též vytvořit meditaci na toto napojení a dát ji k dispozici hledajícím. Můj Strážce An-ab-el pošle návod v brzkých dnech.
Zapojí-li se mnoho Pracovníků světla do sítě vysokých vibrací zdrojové lásky, urychlí se tím proces osvobození Planety. Držme se milovaní, propojme se přes svá srdce a hledejme světlo, tam kde již svítí.
pozn. Cel: prosila jsem Michaela ,aby trošku více dal esence ženského spektra do zdrojové energie ze včera, tak posuďte sami, změněn byl okraj mandaly

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení