Zdravíme Vás, náš web je vytvářen a tak se Vám za případné nedostatky omlouváme.
2 hodnocení

Harmonizace energií + obrázek

Nabízím službu vylaďění, neboli harmonizování. Pracuji v hlubokých úrovních ve strukturách dané duše. Kdo cítí, že ladí s mým záměrem, může se objednat:) Službu nabízím pouze online.

Cílem tohoto "sezení" (respektive "ležení") je započít proces zbavování se starých nefunkčních struktur, převzatých z rodu a společnosti, které odvrací pozornost od vás samotných. 

Pracuji vlastními metodami. Po skončení sezení vám také zašlu jednoduchý energetický obrázek ve formě PDF na email. S tímto obrázkem pak dále můžete pracovat.

Varianta
Dostupné
Kód: M-HARM-O
2 000 Kč
Kategorie: Michal

Touto službou aktivuji ve vašich strukturách určitý proces přeměny. Je zapotřebí však vaši součinnost. Zajisté je váš záměr většinou nalézt sebe sama v tomto životě, tudíž jistě chápete, že se tento proces bude týkat mnoha oblastí vašeho života. Zejména vztahů s rodinou a přáteli, práce, ale zejména vašich přesvědčení, kterých je nejtěžší se zbavit.

Vaše součinnost by měla vypadat tak, že se stanete flexibilním. Člověka čeká mnoho změn a nebude zde prostor pro setrvávání u jedné věci. Mnou započatý proces bude pro vás běžet na nevědomé úrovni. Ale počítejte s tím, že proces trvá velice dlouho a mohou se objevit témata, která pro vás nebudou komfortní. Proto je dobré začít vstupovat do svého nitra. Bude to pro vás jednodušší, nebudete pak tolik energeticky zatíženi a budete klidnější. Rozmlouvejte se svým nitrem. Setrvávejte v přítomnosti a nic neplánujte. Pak proces obnovy může trvat jen několik dní. U některých se vše poskládá kvantovým skokem.

Když zmiňuji přestaňte plánovat, myslím přestat plánovat způsobem ,jakým dosáhnete svého záměru. Setrvávejte v přítomnosti a vše se poděje tím nejlepším způsobem. Chápu, že ego tomu moc věřit nechce, ale pokud se jednou odevzdáte vnitřnímu vedení, tak v něj získáte důvěru. Každý má jistě zkušenost s tím, že mnohokrát se mu jeho plány zhroutily jako domeček z karet.

 

Upozornění:

Nenahrazuji odbornou lékařskou nebo komplexní klinickou psychologickou, psychoterapeutickou a psychiatrickou péči! Každý si odpovídá za svůj život a rozhoduje se na základě zdravého rozumu.