Zdravíme Vás, náš web je vytvářen a tak se Vám za případné nedostatky omlouváme.

Harmonizace energií (Mich.) s obrázkem

Nabízím službu harmonizování energie. Pracuji v hlubokých energetických úrovních. Kdo cítí, že ladí s mým záměrem (viz popis níže), může se objednat:) Službu nabízím pouze online

Pracuji vlastními metodami vycházejících z Hermetismu. Po skončení sezení vám také zašlu jednoduchý energetický obrázek ve formě PDF na email. S tímto obrázkem pak dále můžete pracovat.

Varianta
Dostupné
Kód: M-HARM-O
2 000 Kč
Kategorie: Michal

Touto službou aktivuji ve vašich strukturách určitý proces přeměny, či pomoci. Záměrem je projevení "Zdrojové rovnováhy". Je zapotřebí však vaši součinnost. Zajisté je váš záměr většinou nalézt sebe sama v tomto životě. Jistě tedy chápete, že se tento proces bude týkat mnoha oblastí vašeho života. Zejména vztahů s rodinou a přáteli, práce, ale také vašich přesvědčení / iluzí , kterých je nejtěžší se zbavit. Toužím být člověkem, nebo toužím být obrazem své Duše. Toužím být tím, čím chce společnost abych byl? Nebo toužím projevit svou tvořivost skrze vlastní představy, intuicí, pocity a věděním?

Vaše součinnost by měla vypadat tak, že se stanete flexibilním. Člověka čeká mnoho změn a nebude zde prostor pro setrvávání u jedné věci. Mnou započatý proces bude pro vás běžet na nevědomé úrovni. Ale počítejte s tím, že proces trvá velice dlouho a mohou se objevit témata, která pro vás nebudou komfortní. Energie budou proudit tam, kde není rovnováha a harmonie. Proto je dobré začít vstupovat do svého nitra. Bude to pro vás jednodušší, nebudete pak tolik energeticky zatíženi a budete klidnější, pokud nastane ve vašem životě nějaká ozdravná životní lekce. Rozmlouvejte se svým nitrem. Setrvávejte v přítomnosti a nic neplánujte. Pak proces obnovy může trvat jen několik dní. U některých se vše poskládá kvantovým skokem. Stačí se nebát života.

Když zmiňuji přestaňte plánovat, myslím přestat plánovat způsobem ,jakým dosáhnete svého záměru. Setrvávejte v přítomnosti a vše se poděje tím nejlepším způsobem. Chápu, že ego tomu moc věřit nechce, ale pokud se jednou odevzdáte vnitřnímu vedení, tak v něj získáte důvěru. Každý má jistě zkušenost s tím, že mnohokrát se mu jeho plány zhroutily jako domeček z karet, díky tlaku na realizaci záměru.

 

Upozornění:

Nenahrazuji odbornou lékařskou nebo komplexní klinickou psychologickou, psychoterapeutickou a psychiatrickou péči! Každý si odpovídá za svůj život a rozhoduje se na základě zdravého rozumu. Tato sezení je pro lidi, kteří se zabývají osobním rozvojem a mají již základní povědomí o energiích, vědomích atd...