Zdravíme Vás, náš web je vytvářen a tak se Vám za případné nedostatky omlouváme.
Neohodnoceno

Harmonizace energií (Mich.) bez obrázku

Nabízím službu vylaďění, neboli harmonizování. Pracuji v hlubokých úrovních ve strukturách dané duše. Kdo cítí, že ladí s mým záměrem, může se objednat:) Službu nabízím pouze online.

Cílem tohoto "sezení" (respektive "ležení") je započít proces zbavování se starých nefunkčních struktur, převzatých z rodu a společnosti, které odvrací pozornost od vás samotných. 

Varianta
Dostupné
Kód: M-HARM
1 600 Kč
Kategorie: Michal
260EBACD 23B6 492F 89D4 EFB347659D7D
Tip

Touto službou aktivuji ve vašich strukturách určitý proces přeměny. Je zapotřebí však vaši součinnost. Zajisté je váš záměr většinou nalézt sebe sama v tomto životě, tudíž jistě chápete, že se tento proces bude týkat mnoha oblastí vašeho života. Zejména vztahů s rodinou a přáteli, práce, ale zejména vašich přesvědčení, kterých je nejtěžší se zbavit.

Vaše součinnost by měla vypadat tak, že se stanete flexibilním. Člověka čeká mnoho změn a nebude zde prostor pro setrvávání u jedné věci. Mnou započatý proces bude pro vás běžet na nevědomé úrovni. Ale počítejte s tím, že proces trvá velice dlouho a mohou se objevit témata, která pro vás nebudou komfortní. Proto je dobré začít vstupovat do svého nitra. Bude to pro vás jednodušší, nebudete pak tolik energeticky zatíženi a budete klidnější. Rozmlouvejte se svým nitrem. Setrvávejte v přítomnosti a nic neplánujte. Pak proces obnovy může trvat jen několik dní. U některých se vše poskládá kvantovým skokem.

Když zmiňuji přestaňte plánovat, myslím přestat plánovat způsobem ,jakým dosáhnete svého záměru. Setrvávejte v přítomnosti a vše se poděje tím nejlepším způsobem. Chápu, že ego tomu moc věřit nechce, ale pokud se jednou odevzdáte vnitřnímu vedení, tak v něj získáte důvěru. Každý má jistě zkušenost s tím, že mnohokrát se mu jeho plány zhroutily jako domeček z karet.

 

Upozornění:

Nenahrazuji odbornou lékařskou nebo komplexní klinickou psychologickou, psychoterapeutickou a psychiatrickou péči! Každý si odpovídá za svůj život a rozhoduje se na základě zdravého rozumu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení