Zdravíme Vás, náš web je vytvářen a tak se Vám za případné nedostatky omlouváme.

Drahé kameny online

Měli jsme tu čest poznat duši jménem Miko Kali. Miko dokáže nalézt intuitivně krystaly a jiné drahé kameny v Matce Zemi. Jím nalezené kameny mají čistou esenci. Nachází je ve svém rodišti na Vysočině. Rádi bychom podpořili jeho konání zde ve hmotném prostředí. Rozhodně tedy doporučujeme jeho eshop: https://www.drahekamenyonline.cz/

Miko si u nás objednal energetický obraz na plátno. Povolil jeho sdílení i pro veřejnost, viz níže. Poselství k obrazu jsme načetli z jeho struktur:

Miko, toto je tvůj osobní portál, je to Brána, přes kterou se můžeš dostat do jiných dimenzí. Můžeš se vědomě podílet na svém celkovém rozvoji a obnově Duše. My ti nyní pomáháme v hmotné rovině. Ukazujeme ti cestu a vysvěcujeme tmavé kouty. Jsi požehnaný a ve své skromnosti a čistotě těžko uchopitelný pro nevědomé poutníky. Proto dobře zvažuj, na koho se obracíš, a s kým propojuješ své bytí. Tvé světlo prosvítí tmavé kouty a prach, který se zvedne, bude vyjeven. Kdo tedy čisté srdce nemá a zabředl do tíživých vibrací, ukáže se v pravém svém jádru. Jsme poslové světla nejvyšší oktávy bytí, jsme nositelé krystalického zářivého spektra. Jsme v hávu nepoznaném a přeci jsme.

My nyní tě vyzíváme k tvé práci na Zemi. Zasvěť svůj záměr zdrojové esenci, tak, jak jsi chtěl. Rozpomeň se na dávná proroctví, která si sděloval. Tvůj čas nadešel.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení