PayPal není platba kartou! Prosíme Vás nepleťte si to při objednávce. Děkujeme

Drahé kameny online

Měli jsme tu čest poznat duši jménem Miko Kali. Miko dokáže nalézt intuitivně krystaly a jiné drahé kameny v Matce Zemi. Jím nalezené kameny mají čistou esenci. Nachází je ve svém rodišti na Vysočině. Rádi bychom podpořili jeho konání zde ve hmotném prostředí. Rozhodně tedy doporučujeme jeho eshop: https://www.drahekamenyonline.cz/

Miko si u nás objednal energetický obraz na plátno. Povolil jeho sdílení i pro veřejnost, viz níže. Poselství k obrazu jsme načetli z jeho struktur:

Miko, toto je tvůj osobní portál, je to Brána, přes kterou se můžeš dostat do jiných dimenzí. Můžeš se vědomě podílet na svém celkovém rozvoji a obnově Duše. My ti nyní pomáháme v hmotné rovině. Ukazujeme ti cestu a vysvěcujeme tmavé kouty. Jsi požehnaný a ve své skromnosti a čistotě těžko uchopitelný pro nevědomé poutníky. Proto dobře zvažuj, na koho se obracíš, a s kým propojuješ své bytí. Tvé světlo prosvítí tmavé kouty a prach, který se zvedne, bude vyjeven. Kdo tedy čisté srdce nemá a zabředl do tíživých vibrací, ukáže se v pravém svém jádru. Jsme poslové světla nejvyšší oktávy bytí, jsme nositelé krystalického zářivého spektra. Jsme v hávu nepoznaném a přeci jsme.

My nyní tě vyzíváme k tvé práci na Zemi. Zasvěť svůj záměr zdrojové esenci, tak, jak jsi chtěl. Rozpomeň se na dávná proroctví, která si sděloval. Tvůj čas nadešel.

Zpět do obchodu