Zdravíme Vás, náš web je vytvářen a tak se Vám za případné nedostatky omlouváme.
Neohodnoceno

Aktivace světelných kódů na Řípu

Pokud cítíte, že chcete, abych byla Vaším průvodcem po posvátné hoře Říp, napište mi Vaše přání a uveďte prosím zda-li jste sám(sama)-(v tom případě se čeká na termín) či dvojice. Provádím skupinku min. 2 osoby, max. 5 na posvátné hoře, kde se nachází galaktický Portál. Chodíme i v zimních měsících, tedy když není ledový vichr:)

Cena je za 1 osobu = 2 500 Kč. Doba trvání cca 3 hod.

Na objednání
Kód: 86
2 500 Kč
Kategorie: Celesta

Posvátná hora Říp má velmi silné vyzařování. Bydlela jsem u ní 15 let v dospělém věku a v dětství jezdila na chalupu na Podřipsko s rodiči. Její vibrace mě vždy fascinovaly. Poprvé jsem měla zážitek s drakem právě u této hory, kdy se mi zjevil červený (v pramenech uvádějí Ohnivý) drak. Hora je střežena a draci Vás rádi provedou a propojí s jejich energiemi. Skrze portál na Hoře je možno aktivovat světelné kódy pro Váš duchovní vývoj.  Cítíte-li volání Hory Říp a máte-li niterní touhu se mnou tuto výpravu absolvovat, nazrál Váš čas. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení